Електротельфер - FPA 500 (1020Вт) (FORTE)
6 559 ₴
- В наявності
- Код: 20311046
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6900313500010. Потужність: 1.39 л.с. Привід: Електричний. Вага: 17 кг. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Лебідка. Тяговий механізм: Канатний. Вантажопідйомність без блоку: 250 кг. Вантажопідйомність із блоком: 500 кг. Швидкість підйому без блоку: 10 м/хв. Швидкість підйому з блоком: 5 м/хв. Висота підйому без блоку: 12 м. Висота підйому з блоком: 6 м. Кількість канатів/ланцюгів: 1. Довжина каната/ланцюга: 12 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність без блоку | 250 кг |
| Вантажопідйомність із блоком | 500 кг |
| Висота підйому без блоку | 12 м |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина каната/ланцюга | 12 м |
| Країна походження | Китай |
| Кількість канатів/ланцюгів | 1 |
| Потужність | 1.39 л.с кВт |
| Привод | Електричний |
| Тип | Лебідка |
| Тяговий механізм | Канатний |
| Швидкість підйому без блоку | 10 м/хв |
| Швидкість підйому з блоком | 5 м/хв |
| Штрих код | 6900313500010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 559 ₴


