Штрих код: 6902019501506. Продуктивність: 200 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 1500 Вт. Вага: 24 кг. Тип компресора: Поршневий. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 655х300х615 мм. тип приводу: Прямий. Кількість фаз: 1. Тиск: 8 бар. Формфактор: Пересувний. Об'єм ресивера: 50 л. Кількість циліндрів / сходів: 1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 24 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 655х300х615 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Продуктивність | 200 л/хв куб. м/хв |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тиск | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Штрих код | 6902019501506 |
| Тип приводу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 235 ₴


