Комплектація: - Компресор- Пластикові колеса- Комплект кріплень для коліс (2 шайба, 1 шплінт)- Гумова ніжка- Комплект кріплень для ніжки (1 болт, 2 шайба, 1 гайка)- Повітряний філтр у металевому корпусі- Сапун картера пластиковий- Інструкція- Гарантійний. Штрих код: 6902018240017. Продуктивність: 200 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 1500 Вт. Охолодження: Повітряне. Вага: 23 кг. Тип компресора: Поршневий. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2850 об/хв. Габарити: 630 х 270 х 610 мм. тип приводу: Прямий. Кількість фаз: 1. Тиск: 8 бар. Формфактор: Пересувний. Об'єм ресивера: 24 л. Частота напруги: 50 Гц. Розташування ресивера: Горизонтальне. Кількість циліндрів / сходів: 1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг кг |
| Габарити | 630 х 270 х 610 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | - Компресор- Пластикові колеса- Комплект кріплень для коліс (2 шайба, 1 шплінт)- Гумова ніжка- Комплект кріплень для ніжки (1 болт, 2 шайба, 1 гайка)- Повітряний філтр у металевому корпусі- Сапун картера пластиковий- Інструкція- Гарантійний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг ресивера | 24 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Продуктивність | 200 л/хв куб. м/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тиск | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота пружності | 50 Гц |
| Штрих код | 6902018240017 |
| Тип приводу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 145 ₴


