Комплектація: - Компресор- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6902018500012. Продуктивність: 200 л/хв. Потужність: 1500 Вт. Охолодження: Повітряне. Вага: 26 кг. Тип компресора: Поршневий. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2850 об/хв. Габарити: 770 x 330 x 720 мм. Кількість фаз: 1. Тиск: 8 бар. Формфактор: Пересувний. Об'єм ресивера: 50 л. Розташування ресивера: Горизонтальне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 26 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 770 x 330 x 720 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | - Компресор- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Продуктивність | 200 л/хв куб. м/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тиск | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Штрих код | 6902018500012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴


