Комплектація: - Компресор- Пластикові колеса- Комплект кріплень для коліс (1 болт, 2 шайба, 1 гайка)- Гумова ніжка- Комплект кріплень для ніжки (1 болт, 2 шайба, 1 гайка)- Повітряний філтр у металевому корпусі- Сапун картера пластиковий- Інструкція по застосуванню- Гарантійний талон. Штрих код: 6902018040013. Продуктивність: 420 л/хв. Напруга: 220В. Потужність: 2200 Вт. Охолодження: Повітряне. Вага: 68 кг. Тип компресора: Поршневий. Тип живлення: Мережа. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2850 об/хв. Габарити: 1120x450x840 мм. тип приводу: Ремінної. Кількість фаз: 1. Тиск: 10 бар. Об'єм ресивера: 100 л. Частота напруги: 50 Гц. Розташування ресивера: Горизонтальне. Кількість циліндрів / сходів: 2/1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 68 кг |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1120x450x840 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 2/1 |
| Напруга | 220 В |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 2200 Вт кВт |
| Продуктивність | 420 л/хв куб. м/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тиск | 10 бар |
| Частота пружності | 50 Гц |
| Штрих код | 6902018040013 |
| Тип приводу | Ремінної |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 650 ₴


