Пневмопістолет (манометр) - TIG-6316 (FORTE)
388 ₴
- В наявності
- Код: 20205028
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6910712896898. Вага: 1 кг. Робочий тиск: 0 - 10 бар. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр форсунки: 23 мм. Енергія розпилення: Стиснене повітря. Шкала манометра: 0 - 12 бар. Вхід повітря: 1/4"". Діаметр манометра: 23 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід повітря | 1/4"" |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр манометра | 23 мм |
| Діаметр форсунки | 23 мм |
| Енергія розпилення | Стиснене повітря |
| Країна походження | Китай |
| Робочий тиск | 0 - 10 бар бар |
| Шкала манометра | 0 - 12 бар |
| Штрих код | 6910712896898 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388 ₴


