Зварювальні електроди - МД/Е6013 4.0мм х 450мм, 5кг (X-TREME)
336 ₴
- В наявності
- Код: 20509455
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4820376000048. Вага: 5 кг. Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Електрод. Довжина: 40 см. Покриття: Рутилове. Діаметр електрода: 4 мм. Вид електрода: МД6013.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг кг |
| Вид електрода | МД6013 |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 40 см мм |
| Довжина, мм | 40 см |
| Країна походження | Китай |
| Покриття | Рутилове |
| Тип | Електрод |
| Штрих код | 4820376000048 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴


