Штрих код: 6902018205009. Потужність, Вт: 500 Вт. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2950 об/хв. Товщина кола: 16 мм. Зернистість: 36/60. Діаметр посадкового отвору: 20 мм. Тип верстата: Точильний. Розмір кола: 200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Тип верстата | Точильний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Зернистість | 36/60 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2950 об/хв |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Розмір кола | 200 мм |
| Тип живлення | Мережа |
| Товщина кола | 16 мм |
| Штрих код | 6902018205009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴


