(62022) Скоби для степлера буд. Т53 1000шт 10х11.3х07мм HAISSER
47 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8904466939305. Тип скоби: Т53. Висота скоби: 10 мм. Ширина скоби: 11.3 мм. Толщина скобы: 0.7мм. Виробник: Haisser. Країна походження: Індія. Кількість: 1000. Перетин скоби: 0,7.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Висота скоби | 10 мм |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 14 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 85 |
| Країна походження | Індія |
| Кількість | 1000 |
| Перетин скоби | 0,7 |
| Тип скоби | Т53 |
| Товщина скоби | 0.7 мм |
| Ширина, мм | 75 |
| Штрих код | 8904466939305 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴


