(62114) Скоби для степлера буд.1000шт 12х11.3мм Т53 (СТАЛЬ)
38 ₴
- В наявності
- Код: 20511519
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466621140. Тип скоби: Т53. Висота скоби: 11.3 мм. Ширина скоби: 12 мм. Толщина скобы: 0.7мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Кількість: 1000 шт. Перетин скоби: 0.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Висота скоби | 11.3 мм |
| Ширина скоби | 12 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 18 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 83 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість | 1000 шт |
| Перетин скоби | 0.7 мм |
| Тип скоби | Т53 |
| Товщина скоби | 0.7 мм |
| Ширина, мм | 77 |
| Штрих код | 6914466621140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴


