(62123) Скоби для степлера буд.1000шт 10х10.6мм Т50 (СТАЛЬ)
65 ₴
- В наявності
- Код: 20511523
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466621232. Тип скоби: Т50. Висота скоби: 10 мм. Ширина скоби: 10.6 мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Кількість: 1000 шт. Перетин скоби: 1.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Висота скоби | 10 мм |
| Ширина скоби | 10.6 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Кількість | 1000 шт |
| Перетин скоби | 1.2 мм |
| Тип скоби | Т50 |
| Штрих код | 6914466621232 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


