Штрих код: 6906529958713. Мощность гриля: 4л.с.. Особливості: Металевий корпус редуктора, Регулювання кута нахилу керма по висоті, Розбірна фреза. Потужність: 4 к.с.. Охолодження: Повітряне. Двигун: Бензиновый. Тип охлождения: Воздушный. Кількість передач: 1/0. Тип старту: Ручний. Ширина оброботки: 500мм.. Глибина обробки: 250мм.. Вага: 35 кг. Тип живлення: Бензин. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Інструмент: Культиватор. тип приводу: Ремінний/Ланцюговий. Кількість передач вперед: 1. Ширина культивації: 650 мм. Глибина культивації: 250 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Висота, мм | 370 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 250 мм |
| Глибина оброблення | 250 мм. мм |
| Двигун | Бензиновий |
| Довжина, мм | 580 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач | 1/0 |
| Кількість передач вперед | 1 |
| Потужність гриля | 4л.с. |
| Особливості | Металевий корпус редуктора, Регулювання кута нахилу керма по висоті, Розбірна фреза |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 4 к.с. кВт |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 650 мм |
| Ширина оброботки | 500 мм. |
| Ширина, мм | 620 |
| Штрих код | 6906529958713 |
| Тип приводу | Ремінний/Ланцюговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 460 ₴


