Культиватор червоний (ПОВІТРЯ) - 80-G3 NEW (колеса 8", 7,0кс) (FORTE)
19 275 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906511133722. Особливості: Новий дизайн двигуна, Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі. Потужність: 7 к.с.. Тип двигуна: Четырехтактный. Охолодження: Повітряне. Тип старту: Ручний. Вага: 85. Об'єм двигуна: 212 см3. Тип двигуна: Чотирьохтактний. Тип живлення: Бензин. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Інструмент: Культиватор. Тип культиватора: Вертикальний. Модель двигуна: 170F 7,0 лс. Об'єм паливного бака: 3,6 л. тип приводу: Ремінний. Кількість передач вперед: 3. Кількість передач назад: 1. Ширина колії коліс: 4.00-8. Ширина культивації: 900 мм. Глибина культивації: 300 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Вага | 85 кг |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 3 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Модель двигуна | 170F 7,0 лс |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3,6 л |
| Особливості | Новий дизайн двигуна, Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 7 к.с. кВт |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина колії коліс | 4.00-8 |
| Ширина культивації | 900 мм |
| Штрих код | 6906511133722 |
| Тип приводу | Ремінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 275 ₴


