Адаптер та світлодіодний прожектор до акумулятора Procraft LL20
600 ₴
- В наявності
- Код: 030261
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | Вся комплектація - 0,3 кг кг |
| Клас захисту | III |
| Кут регулювання кронштейна | 0° - 180° |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Порт заряджання Type-A | 5 В / 1.0 А |
| Порт заряджання Type-C | 5 В / 2.0 А |
| Потужність | лампи - 5 Вт кВт |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Сила світлового потоку | 500 Лм |
| Паковання | Картонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴









