
Подовжувач телескопічний Procraft EP3.0R
1 980 ₴
- В наявності
- Код: 030308
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Внутрішній діаметр | труби - 29.4 мм |
| Довжина: | 120 - 300 см мм |
| Запобіжник від випадкового ввімкнення | Є |
| Зовнішній діаметр | труби — 32 мм |
| Клас захисту | III |
| Кут нахилу | від -50° до 50° град. |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Поворот уздовж осі (°) | від 0 до 180 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Паковання | Картонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


