Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 40 см |
| Кількість ланок | 64 DL |
| Ланцюг | 2 шт |
| Шина | 1 шт |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴


| День | Години роботи | Перерва |
|---|---|---|
| Понеділок | 10:00 - 18:00 | |
| Вівторок | 10:00 - 18:00 | |
| Середа | 10:00 - 18:00 | |
| Четвер | 10:00 - 18:00 | |
| Пʼятниця | 10:00 - 18:00 | |
| Субота | Вихідний | |
| Неділя | Вихідний |
* Час вказано для регіону: Україна, Петропавлівська Борщагівка

