



Перфоратор акумуляторний Vitals Professional ARa 2218P BS SmartLine 18 В 0-1400 об/хв Ударний перфоратор
1 764 ₴
- Немає в наявності
- Код: 120270
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Перфоратор акумуляторний Vitals Professional ARa 2218P BS SmartLine 18 В 0-1400 об/хв Ударний перфоратор
Акумуляторний перфоратор Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine – це високоякісний напівпрофесійний інструмент, розроблений для широкого спектра ремонтних та будівельних робіт у побутових умовах. Завдяки живленню від акумулятора, він забезпечує зручність та мобільність використання.
Призначення:
- Пророблення отворів з використанням ударної дії в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті.
- Довбання, розколювання та розпушування не надто міцних матеріалів – бетонних та цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід.
- Свердління отворів без ударної дії в металі, кераміці, різних синтетичних матеріалах.
- Загвинчування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів та гайок) з використанням спеціальних насадок (біт).
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 18 В
- Кількість функцій: 2 (свердління, свердління з ударом)
- Швидкість холостого ходу: 0-300 / 0-1000 об/хв
- Частота ударів: 5000 уд/хв
- Сила удару: 1,2 Дж
- Патрон: SDS-plus
- Максимальний діаметр свердління:
- Бетон: 10 мм
- Метал: 10 мм
- Дерево: 20 мм
- Габаритні розміри упаковки: 320 х 100 х 221 мм
- Вага нетто / брутто: 1,8 / 2,4 кг
- Робоча вага: 1,72 кг
Ударний механізм перфоратора використовує пневматичну систему, що забезпечує ефективне свердління з ударом. Ергономічна форма інструмента робить роботу комфортною. Відсутність електричного кабелю завдяки акумуляторному живленню додає зручності при використанні в різних умовах. Гарантія на акумуляторний перфоратор Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine становить 36 місяців.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.72 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 1.2 Дж. |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴


