



Пила електрична Vitals Master EKZ 224 Black Edition 16" 3/8 Ланцюгова електрична пила для розпилу
4 175 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57695
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пила електрична Vitals Master EKZ 224 Black Edition 16" 3/8 Ланцюгова електрична пила для розпилу
Ланцюгова електрична пила Vitals Master EKZ 224 Black Edition – це потужний та надійний напівпрофесійний інструмент. Призначена для швидкого розпилювання свіжої, мокрої та сухої деревини різної товщини та конфігурації. Також застосовується для заготівлі дров з колод малого та середнього діаметра, розпилювання деревостружкових плит. Характеризується високою якістю виконання, технічною досконалістю та використанням високоякісних комплектуючих.
Ключові переваги:
- Потужний та надійний двигун: Електричний двигун потужністю 2200 Вт забезпечує високу швидкість руху ланцюга.
- Оптимальне компонування: Поздовжнє розташування двигуна забезпечує кращу маневреність, ергономічність та зручність у роботі, виключаючи відведення полотна вбік під дією реактивного моменту.
- Продуктивна гарнітура Oregon: Висока швидкість руху ланцюга (14,5 м/с) забезпечує високу продуктивність розпилювання.
- Надійна система подачі мастила: Автоматичний насос з металевою приводною шестернею забезпечує постійне змащення робочих механізмів. Індикатор рівня мастила на бачку допомагає уникнути роботи «всуху». Зручне вікно з легкознімною кришкою забезпечує легкий доступ до масляного насоса.
- Комфорт у роботі: Прогумована накладка на рукоятці зменшує втому кисті та запобігає ковзанню. Крючок для фіксації електрокабелю підвищує зручність та безпеку роботи.
- Високий рівень безпеки: Кнопка блокування випадкового включення запобігає непередбаченому запуску пили. Аварійне гальмо ланцюга зі швидкістю спрацювання всього 0,1 с миттєво зупиняє ланцюг у випадку віддачі або «зворотного удару».
- Міцний та надійний редуктор та підшипники: Ведуча шестерня та інші шестерні редуктора виготовлені з особливо міцної сталі. Використання високоякісних підшипників гарантує довговічність механізмів.
- Висока якість збірки: Інструмент характеризується високою якістю збірки.
- Тривала гарантія: Гарантійний термін на електричну пилу Vitals Master EKZ 224 Black Edition становить 36 місяців.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: електричний однофазний змінного струму
- Напруга: 230 В
- Частота струму: 50 Гц
- Максимальна потужність: 2200 Вт
- Час спрацювання гальма ланцюга: 0,1 с
- Швидкість ланцюга: 14,5 м/с
- Довжина шини: 16 дюймів
- Крок ланцюга: 3/8 дюйма
- Режим роботи: тривалий
- Змащення ланцюга: автоматичне
- Об'єм масляного бака: 150 мл
- Вібраційне навантаження: 6,58 м/c²
- Рівень звукового тиску: 110 дБ
- Габарити упаковки: 560х200х265 мм
- Вага нетто/брутто: 6,0 / 6,5 кг
Обирайте електричну пилу Vitals Master EKZ 224 Black Edition – надійний, потужний та зручний інструмент для ефективного розпилювання деревини!



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 16 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.5 м/сек |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 175 ₴


