Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51170td Grand Газонокосарка для саду Потужна газонокосарка
18 587 ₴
- Немає в наявності
- Код: 164383
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51170td Grand Газонокосарка для саду Потужна газонокосарка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Викид в травозбірник, Бічний викид |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 508 мм |
| Матеріал деки | Сталь |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.3 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Vitals Master |
| Об'єм двигуна | 170 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Потужність двигуна | 2.9 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 587 ₴











