КШМ Vitals Master Ls1813HLv 1300 Вт 3500-8500 об/хв Машинка для шліфування Шліфмашина кутова
3 024 ₴
- Немає в наявності
- Код: 144874
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
КШМ Vitals Master Ls1813HLv 1300 Вт 3500-8500 об/хв Машинка для шліфування Шліфмашина кутова
Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 1813HLv — це легка, високопродуктивна та надійна напівпрофесійна модель, яка здатна в умовах безперервної та інтенсивної роботи виконувати різноманітні завдання як на невеликому виробництві, так і в побуті.
Ключові особливості та переваги
- Висока потужність та ефективність: З потужністю 1300 Вт Vitals Master Ls 1813HLv характеризується високою ефективністю та зручністю роботи, а також експлуатаційною надійністю та простотою обслуговування.
- Регулювання швидкості: Модель оснащена функцією плавної регулювання швидкості холостого ходу в діапазоні 3500–8500 об/хв. Швидкість обертів шпинделя регулюється шляхом обертання колеса-регулятора в межах 6 позицій, що дозволяє використовувати різні відрізні, шліфувальні круги, а також зачистні насадки з широким діапазоном значень максимальної кількості обертів.
- Універсальність: У роботі можуть використовуватися відрізні (шліфувальні) круги з максимальним діаметром 180 мм, що робить цю шліфмашину універсальним інструментом для широкого спектра завдань.
- Надійність та довговічність: Головними конкурентними перевагами цього електроінструменту є надійний електродвигун та якісні комплектуючі, які значно збільшують термін його експлуатації. Корпус моделі Ls 1813HLv виготовлений з високоякісного пластика. Важливою особливістю є те, що замість втулок ковзання в конструкції використовуються кулькові підшипники.
- Зручність використання: З вагою всього 3,5 кг, у поєднанні з компактним та ергономічним дизайном, цей електроінструмент зручний та безпечний у процесі експлуатації.
- Подовжений кабель: Для зручності користувача модель поставляється зі збільшеним кабелем живлення до 4 метрів. Кабель прогумований, не боїться морозу і дуже легко гнеться.
- Довгострокова гарантія: На модель надається гарантія 36 місяців, що підтверджує її високу якість та надійність.
Технічні характеристики
- Напруга: 230 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 1300 Вт
- Частота обертів холостого ходу: 3500–8500 об/хв
- Регулювання швидкості: Є
- Максимальний діаметр диска: 180 мм
- Габарити упаковки: 460 × 120 × 140 мм
- Маса нетто/брутто: 3,5 / 4,0 кг
- Робоча вага: 3,78 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 024 ₴










