

Зварювальний інвертор Edon PRO MMA-250 6.5 кВт Якісний інверторний зварювальний апарат
4 114 ₴
- Немає в наявності
- Код: 54713
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зварювальний інвертор Edon PRO MMA-250 6.5 кВт Якісний інверторний зварювальний апарат
Зварювальний інвертор Edon PRO MMA-250 - це професійний зварювальний апарат, призначений для ручного дугового зварювання (MMA).
Технічні характеристики:
- Напруга живлення: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Мінімальний зварювальний струм: 20 А
- Максимальний зварювальний струм: 250 А
- Діаметр електрода: 1,6-5,0 мм
- Максимальна споживана потужність: 6,5 кВт
- Напруга холостого ходу: 67 В
- Тривалість увімкнення (ПВ) на максимальному струмі: 60%
- ККД: 85%
- Клас ізоляції: H
- Клас захисту: IP21S
- Цифровий дисплей: відсутній
- Наявність кейса: відсутня
- Маса апарата: 5,0 кг
- Габарити (Д×Ш×В): 37,5 × 17 × 33 см
- Гарантія: 36 місяців



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 67 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 114 ₴


