

Зварювальний інвертор Edon PRO MMA-300 5.1кВт Апарат для ручного електродугового зварювання
4 501 ₴
- Немає в наявності
- Код: 54714
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зварювальний інвертор Edon PRO MMA-300 5.1кВт Апарат для ручного електродугового зварювання
Edon PRO MMA 300 - професійний зварювальний інвертор для ручного електродугового зварювання і наплавлення чорних і кольорових металів. Підключення вентильного аргонно-дугового пальника з контактним підпалом дає змогу виконувати високоточне аргонно-дугове зварювання. Апарат оснащений мікропроцесорним керуванням, що автоматично підтримує задані параметри зварювання.
Інвертор стабільно працює при перепадах напруги ±10%, забезпечуючи міцні й акуратні шви. Компактний і легкий, він зручний для роботи як на вулиці, так і в приміщеннях або на висоті.
Особливості:
- Легкий запуск дуги і подовжений термін служби
- Захист від перенапруги і перевантаження за струмом
- Автоматична компенсація коливань вхідної напруги
- Надійні та міцні компоненти
- Регулювання параметрів дуги під різні види робіт
- Два регулятори: зварювального струму і форсажу дуги
Технічні характеристики:
- Клас апарата: професійний
- Напруга живлення: 220 В
- Максимальний зварювальний струм: 300 А
- Мінімальний зварювальний струм: 20 А
- Споживана потужність: 5,1 кВт
- Діаметр електрода: 1.6-5.0 мм
- Напруга холостого ходу: 65 В
- ККД: 85%
- Клас захисту: IP21S
- Вага: 6,2 кг
- Гарантія: 36 місяців.
Комплектація:
- Зварювальний інвертор Edon PRO MMA 300
- Кабель з електродотримачем
- Кабель маси
- Захисний щиток
- Щітка-молоток
- Інструкція з експлуатації
- Офіційний гарантійний талон



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.1 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 501 ₴


