

Зварювальний інвертор Edon PRO MMA-265 7300 Вт Сучасний зварювальний апарат Зварювальний апарат для майстерні
5 324 ₴
- Немає в наявності
- Код: 54715
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зварювальний інвертор Edon PRO MMA-265 7300 Вт Сучасний зварювальний апарат Зварювальний апарат для майстерні
Edon Pro MMA-265 - сучасний і функціональний зварювальний інвертор, призначений для ручного дугового зварювання і наплавлення металоконструкцій. Підходить для побутового та комерційного використання, легко транспортується завдяки компактному кейсу. Надійно працює при перепадах напруги і нестабільному струмі.
Особливості:
- Ручне електродугове зварювання (MMA)
- Наплавлення металевих конструкцій
- Аргонно-дугове зварювання при підключенні вентильного пальника з контактним підпалом
- Стабільна робота при нестабільній напрузі
- Компактний і зручний кейс для транспортування
- Наявність дисплея для контролю параметрів
Технічні характеристики:
- Тип зварювання: MMA
- Тип управління: механічне
- Напруга мережі: 220 В
- Споживана потужність: 7300 Вт
- Зварювальний струм: 20-265 А
- Частота: 50 Гц
- Напруга холостого ходу: 62 В
- Клас захисту: IP21S
- Система охолодження: повітряна
- Діаметр електрода: 1.6-5 мм
- ПВ при максимальному струмі: 60%
- ККД: 85%
- Клас ізоляції: H
- Колір: чорний
- Розміри: 38,5×17×33 см
- Вага: 7 кг
- Країна виробництва: Китай
- Країна бренду: Китай
Комплектація:
- Кабель із тримачем електрода
- Кабель із затискачем маси
- Маска-щиток
- Щітка-молоток
- Гарантійний талон



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 265 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.3 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 324 ₴


