Мотоблок червоний (ВОДА) - МД-101 LUX (без плугу) (FORTE)
47 179 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906511134101. Потужність: 10 к.с.. Тип двигуна: Четырехтактный. Охолодження: Водяне. Тип старту: Ручний. Вага: 230 кг. Об'єм двигуна: 573 см3. Тип двигуна: Чотирьохтактний. Тип живлення: Дизель. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина: 2180 мм. Інструмент: Мотоблок. Тип культиватора: Горизонтальний. Модель двигуна: Д-190. Об'єм паливного бака: 5.5 л. Кількість передач вперед: 6. Кількість передач назад: 2. Ширина колії коліс: 820-880 мм. Ширина культивації: 900 мм. Глибина культивації: 195 мм. Висота: 840 мм. Витрати палива: 0.8 л/год. Діаметр циліндра: 90 мм. Хід поршня: 90 мм. Оберти двигуна: 2300 об/хв. Зчеплення: Дисковий. Робоча швидкість: 2-5 км/год. Вал відбору потужності: 1176 об/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 кг |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 2180 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Мотоблок |
| Вал отбора мощности | 1176 об/хв |
| Висота, мм | 840 мм |
| Витрати палива | 0.8 л/год |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 195 мм |
| Довжина, мм | 2180 мм |
| Діаметр циліндра | 90 мм |
| Зчеплення | Дисковий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 6 |
| Кількість передач назад | 2 |
| Модель двигуна | Д-190 |
| Об'єм двигуна | 573 см3 |
| Оберти двигуна | 2300 об/хв |
| Охолодження | Водяне |
| Потужність | 10 к.с. кВт |
| Робоча швидкість | 2-5 км/год |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип культиватора | Горизонтальний |
| Тип старту | Ручний |
| Хід поршня | 90 мм |
| Ширина колії коліс | 820-880 мм |
| Ширина культивації | 900 мм |
| Ширина, мм | 1310 мм |
| Штрих код | 6906511134101 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 179 ₴


