Описание характеристики: . Штрих код: 6990001230817. Тип управління: Механічне. Напруга: 220-240 В/50 Гц. Потужність: 2000 Вт. Тип нагрівального елемента: «Сухий» ТЕН. Додатково: Внутрішній резервуар з нержавіючої сталіПлоский дизайнМеханічне керуванняЕкономічний режим ECOУніверсальний монтаж. Форма: Плоский. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Габарити: 823 х 436 х 272 мм. Об `єм: 50 л. Колір: Білий. Країна виробник: Китай. Макс. температура нагрівання: 75°С. Магнієвий анод: Так. Встановлення: Вертикальна/Горизонтальна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 823 х 436 х 272 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Внутрішній резервуар з нержавіючої сталіПлоский дизайнМеханічне керуванняЕкономічний режим ECOУніверсальний монтаж |
| Колір | Білий |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220-240 В/50 Гц |
| Об `єм | 50 л |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Форма | Плоский |
| Штрих код | 6990001230817 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 928 ₴


