Описание характеристики: . Комплектація: - водонагрівач - захисний клапан - інструкція із застосування з сервісною книжкою - заводська упаковка. Штрих код: 2063583190016. Тип управління: Механічне. Напруга: 220/230В. Потужність: 1200 Вт. Вага: 17.2 кг. Тип нагрівального елемента: «Мокрий» ТЕН. Термостат: Так. Робочий тиск: 6 бар. Форма: Циліндрична. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Габарити: 553х460 мм. Об `єм: 50 л. Колір: Білий. Країна виробник: Україна. Макс. температура нагрівання: 77°С. Магнієвий анод: Так. Встановлення: Вертикальна. Клас захисту: IP24. Внутрішнє покриття бака: Сталь з емалевим покриттям. Час нагріву: 147 хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 17.2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити | 553х460 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - водонагрівач - захисний клапан - інструкція із застосування з сервісною книжкою - заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 77 °C |
| Напруга | 220/230В |
| Об `єм | 50 л |
| Потужність | 1200 Вт кВт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагрівання | 147 хв |
| Штрих код | 2063583190016 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 545 ₴


