Описание характеристики: . Комплектація: - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка. Штрих код: 6901116637736. Тип управління: Механічне. Напруга: 220В. Потужність: 2000 Вт. Вага: 8 кг. Тип нагрівального елемента: «Мокрий» ТЕН. Термостат: Так. Робочий тиск: 6 бар. Форма: Циліндрична. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Габарити: 440х270х280 мм. Об `єм: 15 л. Колір: Білий. Країна виробник: Китай. Макс. температура нагрівання: 75°С. Магнієвий анод: Так. Встановлення: Вертикальна. Підключення до водопроводу: Верхнє. Клас захисту: IP24. Внутрішнє покриття бака: Нержавіюча сталь. Час нагріву: 20 хв. Діаметр підключення: 1/2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 8 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити | 440х270х280 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220 В |
| Об `єм | 15 л |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Під'єднання до водопроводу | Верхнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагрівання | 20 хв |
| Штрих код | 6901116637736 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 303 ₴


