Експлуатаційні параметри дриля Procraft BD1550 Якщо ви цінуєте верстати та обладнання відомого виробника, компанії Procraft, то свердлильний верстат моделі BD1550 допоможе вам виконати ряд складних, трудомістких робіт. У представленій моделі практично все - від зовнішнього вигляду, до використаних матеріалів. Завдяки грамотним інженерним рішенням, вийшов функціональний і продуктивний верстат. Високі технічні характеристики та експлуатаційні параметри, роблять його затребуваним виробом у кінцевих споживачів. Серед основних переваг та експлуатаційних характеристик можна виділити наступні: оберти холостого ходу - 620-2620 об / хв; діаметр свердління - 3-16 мм; вага - 17 кг; діаметр патрона -16 мм. Свердлильний верстат Procraft BD1550 має 5 швидкостей, що зручно при роботі з матеріалами будь-якої щільності. Висота стійки 340 мм, а розмір опори 290х190 мм. У комплектації передбачені лещата, що робить експлуатацію верстата багатопрофільною і ефективною. Гарантія виробника Компанія Procraft встановила на модель BD1550 12 місяців гарантії, що є підтвердженням якості та надійності верстата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 3-16 мм |
| Клас захисту | II |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Лещата | 1 шт |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 245 мм |
| Максимальна відстань до основи | 300 мм |
| Потужність | 375 Вт кВт |
| Розмір опори | 290х190 мм |
| Розмір столу | 160х160 мм |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LwA = 81 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LpA = 69 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 620-2620 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 890 ₴










