Водонагрівач Eldom Favourite 200 3.0 kW WV72281A
19 851 ₴
- В наявності
- Код: 000004673
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELDOM |
| Користувальницькі характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вага (кг) | 49 |
| Вага в упаковці (кг) | 54 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 125.5х58.6х60 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 130х60х60 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| Керування | Механічне |
| Країна-Виробник | Болгарія |
| Монтаж | Настінний |
| Об'єм, л | 200 |
| Потужність ТЕНів | 3000 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Встановлення | Вертикальна |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 851 ₴


