


Електричний водонагрівач Bandini Water Heaters B 30
6 617 ₴
- В наявності
- Код: 000004556
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandini |
| Користувальницькі характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вага (кг) | 12 |
| Вага в упаковці (кг) | 13 |
| ГАРАНТІЯ НА ЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 53х47.5х32.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 59х50х34 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| Керування | Механічне |
| Країна-Виробник | Італія |
| Монтаж | Настінний |
| Об'єм, л | 30 |
| Потужність ТЕНів | 1500 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 617 ₴


