Електричний водонагрівач Bandini Water Heaters SE 60 SLIM
7 635 ₴
- В наявності
- Код: 000004558
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bandini |
| Користувальницькі характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вага (кг) | 23 |
| Вага в упаковці (кг) | 25 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 85х37х39 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97х41х41 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| Керування | Механічне |
| Країна-Виробник | Італія |
| Монтаж | Настінний |
| Об'єм, л | 60 |
| Потужність ТЕНів | 2000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Встановлення | Вертикальна |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Slim |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 635 ₴








