
Бетонозмішувач СМ-180 28-30об/хв. 850Вт, 180л (вінець з чавуну) APRO
13 029 ₴
- В наявності
- Код: 899518
Бетонозмішувач СМ-180 28-30об/хв. 850Вт, 180л (вінець з чавуну) APROВ наявності
13 029 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 54 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 24 місяці міс |
| Довжина кабелю | 2,1 м м |
| Діаметр отвору барабану | 380 мм |
| Електричний двигун | 1 шт. |
| Комплект кріпильних виробів | 1 шт. |
| Комплект частин бетонозмішувача | 1 шт. |
| Кількість обертів барабана, об/хв | 28-30 |
| Матеріал вінця | Чавун |
| Миттєва гарантія | Немає |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Номінальна потужність | 850 Вт |
| Об'єм барабана, л | 180 |
| Об'єм готової суміші, л | 160 |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1krzRHw3uSiN7iJyGXXn8ed3SpZvmQhjy/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1_DRWQJ3oKITbPtuFmR-9J4Bzg4GD7iXp/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1iRAUq8hzt0wKLw33TE0zOkTv0czq7NXY/view |
| Принцип дії | Гравітаційний |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Розмір | 1165x710x1340 мм |
| Рівень шуму | 94 дБ дБ |
| Тип передачі | Вінцева |
| Тип фіксації барабана | Педаль та поворотне колесо |
| Частота | 50Hz Гц |
| ШтрихКод | 4824041055463 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 029 ₴
