
Генератор дизельний 4-х тактний DG-120Е 12,0/12,8кВт (електро запуск) APRO
128 700 ₴
- В наявності
- Код: 852128
Генератор дизельний 4-х тактний DG-120Е 12,0/12,8кВт (електро запуск) APROВ наявності
128 700 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня палива | Має |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Акумуляторна батарейка | 1 шт. |
| Вага (кг) | 170 кг |
| Великогабаритний товар | Да |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 24 місяці міс |
| Генератор | 1 шт. |
| Дисплей | Цифровий |
| Клеми 12 В | 1 шт. |
| Колеса | 4 шт. |
| Кількість розеток | 1 x 230 В 16A; 1 x 230 В 32A; Клеми 1 x 230В 52А; 1 x 12В 8.3А |
| Макс. потужність | 12800 Вт |
| Максимальна витрата палива | 300 г/кВт год |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Миттєва гарантія | Немає |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Об'єм мастила в катері | 3.2 л. |
| Об'єм паливного баку, л | 35 л |
| Опора | - |
| Охолодження | Повітряне |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1ZyhiLfL7LTsrMvPZ05DyKYnL2mnk8q7p/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1c8XosuGqR-Y99oPMOU6QHGV2YBI_ztan/view |
| Потужність двигуна | 18 к.с. |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006 |
| Робоча потужність | 12000 Вт |
| Розмір | 920х600х670 мм |
| Свічковий ключ | Немає |
| Тип двигуна | Двоциліндровий чотиритактний |
| Тип запуску | Електричний стартер/ручний |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Транспортувальні рукоятки | - |
| Паковання | Фанерний ящик |
| Штепсельна вилка | 2 шт. |
| ШтрихКод | 4824041064472 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 700 ₴
