
Компресор двоциліндровий пасовий вертикальний OFBD-100V 8Бар 2.2кВт 402л/хв 100л (2 крана) + Олива 0,5л APRO
23 040 ₴
- В наявності
- Код: 850183
Компресор двоциліндровий пасовий вертикальний OFBD-100V 8Бар 2.2кВт 402л/хв 100л (2 крана) + Олива 0,5л APROВ наявності
23 040 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 65 кг |
| Великогабаритний товар | Да |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 24 місяці міс |
| Каністра з компресорним маслом | 1 шт. 0,5 л. |
| Колеса | 2 шт. |
| Компресор | 1 шт. |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Макс. продуктивність | 402 л/хв |
| Максимальний тиск | 8 барів МПа |
| Максимальні оберти | 1100 об./хв. |
| Напруга | 230 В |
| Повітряний фільтр | 2 шт. |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1r9prXuO6IK7jG3_Okg_WY4dj_Qb2xVGK/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/10ymzrmW-ZNODiwBV0yQPaeTF038THkoO/view |
| Потужність | 2200 Вт (3 к.с.) кВт |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000009 |
| Сапун | 1 шт. |
| Тип | Оливний |
| Тип паковання | ящик з фанери |
| Паковання | Ящик з фанери |
| ШтрихКод | 4824041058877 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 040 ₴
