
Компресор трьохциліндровий пасовий OFBD-200X 8Бар 7.5кВт 1050л/хв 200л 380В (2 крана) + Олива 1л APRO
37 752 ₴
- В наявності
- Код: 850186
Компресор трьохциліндровий пасовий OFBD-200X 8Бар 7.5кВт 1050л/хв 200л 380В (2 крана) + Олива 1л APROВ наявності
37 752 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 160 кг |
| Великогабаритний товар | Да |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 24 місяці міс |
| Каністра з компресорним маслом | 1 шт.1,0 л. |
| Колеса | 4 шт. |
| Компресор | 1 шт. |
| Кількість виходів | 2 |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Макс. продуктивність | 1050 л/хв |
| Максимальний тиск | 8 барів МПа |
| Максимальні оберти | 880 об./хв. |
| Напруга | 380 В |
| Обсяг ресивера | 200 л |
| Повітряний фільтр | 3 шт. |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1r9prXuO6IK7jG3_Okg_WY4dj_Qb2xVGK/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/16fUU5H1RwDmYMTyPs4_NCFU3AC3Px6Je/view |
| Потужність | 7500 Вт кВт |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000009 |
| Рівень шуму | 98 дБ дБ |
| Сапун | 1 шт. |
| Тип | Оливний |
| Тип паковання | ящик з фанери |
| Паковання | Ящик з фанери |
| ШтрихКод | 4824041058891 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 752 ₴
