
Кормоподрібнювач FG-2500/1 APRO
3 873 ₴
- В наявності
- Код: 899521
Кормоподрібнювач FG-2500/1 APROВ наявності
3 873 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 16,2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 36 місяців міс |
| Діаметри отворів сита | 2, 3, 4, 5 мм |
| Клас захисту | IP23 |
| Кормоподрібнювач | 1 шт. |
| Кількість сит у комплекті | 4 |
| Макс. потужність | до 2500 Вт |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга мережі | 230 (±15%) |
| Новинка | Да |
| Об’єм завантажувального бункера | 6 л. |
| Переробка зернових | до 240 кг/год. |
| Переробка кукурудзи | до 100 кг/год. |
| Переробка стьобаного корму | до 65 кг/год. |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1akItB0w232jvq_mwl-3n_3It8wWog3ph/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1s0I0siPqSlAgkrY8tkJgbozqYeFAymfd/view |
| Тест-порт | Да |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Паковання | Коробка |
| Частота обертання ротора | 2850 об/хв |
| ШтрихКод | 4824041071678 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 873 ₴
