
Пила шабельна RS-9528 QRL APRO
2 466 ₴
- В наявності
- Код: 899342
Пила шабельна RS-9528 QRL APROВ наявності
2 466 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Амплітуда коливань | 20 мм |
| Вага (кг) | 3,8 |
| Вбудоване робоче освітлення | LED |
| Вібраційне навантаження | 17,9 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 36 місяців міс |
| Гліб. пропилювання: дерево | 200 мм |
| Глибина пропила: метал | 20 мм |
| Глибина розпила | 200 мм |
| Довжина кабелю | 4 м м |
| Клас захисту | IP20 |
| Макс. потужність | до 950 Вт |
| Максимальні оберти | 0-2800 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга мережі | 230 (±15%) |
| Новинка | Да |
| Поворотна ручка | Да |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/11PcYOgQA03ISNN9qMuFumk0LyW4yQYV6/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/15qIca-Oa3SDoXgu--1Dzd4bloEPsFn0C/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тест-порт | Да |
| Тип двигуна | Щітковий |
| ШтрихКод | 4824041069286 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 466 ₴
