
Шабельна пила 20RS 20 В 100 мм без АКБ без ЗП
2 475 ₴
- В наявності
- Код: 895386
Шабельна пила 20RS 20 В 100 мм без АКБ без ЗПВ наявності
2 475 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 2,03 |
| Вібраційне навантаження | 12,66 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 36 місяців міс |
| Гліб. пропилювання: дерево | 115 мм |
| Глибина пропила: метал | 10 мм |
| Довжина робочого ходу | 22 мм |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1Jw7fHoPnRWTa326fYI4bRVp6sn10ts45/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1j53KUvuqT2S6l9vvxHOkemmZO23idEl6/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1w6hyrITTQWVCaWTQOGG0hwioFiLO2Y6H/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тест-порт | Да |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Паковання | Коробка |
| Частота колебаний | 0-300 кол/хв |
| Шабельна пила | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041032921 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴
