Змішувач для раковини з висувним виливом Kroner KRP Edelstahl Klassisch - SCH030-T Чорний Кран для ванної
1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: CV032497
Змішувач для раковини з висувним виливом Kroner KRP Edelstahl Klassisch - SCH030-T Чорний Кран для ванної
Змішувач для раковини з висувним виливом Kroner KRP Edelstahl Klassisch - SCH030-T є ідеальним рішенням для вашої ванної кімнати, забезпечуючи функціональність і стиль в одному пристрої. Виготовлений із високоякісної харчової неіржавкої сталі SUS 304, цей змішувач забезпечує надійність і довговічність.
З його чорним матовим кольором цей змішувач додає елегантності вашій ванній кімнаті. Висувний поворотний вилив дає змогу легко маніпулювати напрямком води, роблячи його зручним у використанні.
Оснащений трьома режимами подачі води цей змішувач забезпечує широкий спектр функціональності. Режим «фонтан» призначений для легкого полоскання рота або вмивання, режим «потік» ідеальний для щоденного миття рук, а режим «розпилювання» забезпечує високий і потужний тиск води для швидкого видалення мийного засобу. Перемикання між режимами «потік» і «розпилення» здійснюється за допомогою повороту аератора.
Управління гарячою і холодною водою здійснюється просто поворотом однієї ручки, що забезпечує легке регулювання температури води. З вбудованим керамічним картриджем з високими герметизуючими характеристиками знижується ймовірність протікання, забезпечуючи плавний потік води.
Характеристики:
- Вага брутто, кг -1,58
- Вага нетто, кг -1,26
- Висота виливу, мм -111
- Витрата води, л/хв -До 13
- Гарантія -60 місяців
- Діаметр картриджа, мм -35
- Діаметр монтажного отвору, мм -35
- Довжина виливу, мм - 182
- Донний клапан - Ні
- Кількість вантажних місць -1
- Колір -Чорний
- Комплектація - Змішувач, гнучка підводка, шланг для висувної лійки, лійка, якір, кріплення.
- Країна реєстрації бренду -Німеччина
- Країна-виробник -Польща
- Матеріал -Нержавіюча сталь
- Механізм змішування - Картридж
- Поверхня- Матова
- Призначення -Для раковини
- Серія -Edelstahl Klassisch
- Тип виливу -Висувний/Литий
- Тип виробу -Змішувач
- Тип управління -Одноважільний
- Тип кріплення -Гайка
- Тип підведення - Гнучкий
- Шланги -На різьбі
- Шланги підключення -Входять в комплект
- Діаметр підключення шлангів -1/2''
- Додаткові характеристики -Харчова нержавіюча сталь SUS 304
- Спосіб монтажу- Врізний
- Отвір під змішувач -1



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.26 кг |
| Висувний вилив | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Чорний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Підключення до фільтра | Ні |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 111 мм |
| Довжина виливу | 182 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 1 980 ₴









