Змішувач для раковини Kroner KRP Dorn - C010 Хром Змішувач для води Кран для умивальника
1 364 ₴
- Немає в наявності
- Код: CV033918
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Змішувач для раковини Kroner KRP Dorn - C010 Хром Змішувач для води Кран для умивальника
Змішувач для раковини Kroner KRP Dorn - C010 - це високоякісне і стильне рішення для вашої ванної кімнати. Виконаний з міцної латуні, цей одноважільний змішувач вирізняється довговічністю і надійністю. Хромоване глянсове покриття надає виробу елегантного вигляду, а його компактні розміри дозволяють гармонійно вписатися в інтер'єр.
Змішувач встановлюється врізним способом за допомогою шпильки, що забезпечує надійну фіксацію. Висота виробу становить 145 мм, що робить його зручним для використання, а довжина виливу 115 мм дає змогу комфортно направляти потік води. Картридж діаметром 35 мм забезпечує плавне регулювання температури і напору води.
Характеристики:
- Вага нетто, кг -0,82
- Висота виливу, мм-82
- Витрата води, л/хв -До 13
- Гарантія -60 місяців
- Діаметр картриджа, мм -35
- Діаметр монтажного отвору, мм -35
- Довжина виливу, мм -115
- Донний клапан- Ні
- Кількість вантажних місць- 1
- Колір -Хром
- Комплектація - Змішувач, гнучка підводка, кріплення, інструкція.
- Країна реєстрації бренду -Німеччина
- Країна-виробник -Польща
- Матеріал - Латунь
- Механізм змішування -Картридж
- Призначення- Для раковини
- Серія -Dorn
- Тип виливу -Литий
- Тип виробу- Змішувач
- Тип управління -Одноважільний
- Тип кріплення -Шпилька
- Тип підведення -Гнучкий
- Шланги -На різьбі
- Шланги підключення -Входять до комплекту
- Діаметр підключення шлангів - 1/2''
- Спосіб монтажу-Врізний
- Отвір під змішувач -1



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.82 кг |
| Висувний вилив | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Хром |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Підключення до фільтра | Ні |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Висота виливу | 82 мм |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴








