



Подрібнювач харчових відходів Kroner KRP Kaiman WHI-550W Подрібнювач харчових відходів для умивальника
7 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: CV028299
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подрібнювач харчових відходів Kroner KRP Kaiman WHI-550W Подрібнювач харчових відходів для умивальника
Подрібнювач відходів Kroner KRP Kaiman WHI-550W - високоякісний побутовий прилад, що встановлюється у злив кухонної мийки та з'єднується з входом у каналізацію. Завдяки обладнанню всі харчові відходи ефективно переробляються на дрібні частинки та змиваються разом із водою, запобігаючи засміченню труб і виникненню неприємного запаху.
Використання подрібнювача економить багато часу, який зазвичай витрачається на викидання відходів у відро для сміття. Виріб з нержавіючої сталі та високоякісного пластику оснащено автоматичною системою захисту від перевантажень.
Характеристики:
- Колір: Білий
- Матеріал внутрішніх елементів: Нержавіюча сталь
- Гарантія: 60 міс
- Швидкість обертання диска: 3600 об/хв
- Типи харчових відходів: Овочі, яєчна шкаралупа, невеликі рибні та курячі кістки, фруктові кісточки
- Серія: Kaiman
- Призначення: Для харчових відходів
- Об'єм перемелювальної камери: 1.2 л
- Комплектація: Подрібнювач, фільтрувальна сітка з пробкою, пневмокнопка, кутовий патрубок, кріпильні деталі
- Виробник: Kroner
- Потужність: 550 Вт
- Діаметр підключення: 90 мм
- Гарантія: 36 міс
- Вага: 4.62 кг
- Габарити виробу (ВхШхД): 415×210×210 мм
- Тип двигуна: Електричний
- Тип завантаження харчових відходів: Безперервний



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Об'єм камери подрібнення | 1.2 л |
| Спосіб завантаження | Безперервне завантаження |
| Стан | Новий |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.62 кг |
| Висота | 415 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна швидкість обертання | 3600 об/хв |
| Матеріал дробильних кулачків | Нержавіюча сталь |
| Матеріал камери | Нержавіюча сталь |
| Матеріал подрібнювального диска | Нержавіюча сталь |
| Матеріал фільтруючої сітки | Нержавіюча сталь |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 480 ₴


