LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX GU10 - високотехнологічне джерело світла. Використовується для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовуються дві лампочки з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W кожна.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 540 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-AR092B |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 60mm x 80mm x 305mm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Формфактор | MR16 |
| Штрих-код | 4820246485968 |
- Ціна: 630 ₴







