
Подовжувач мережевий із заземленням 2 гнізда 3м (3x1.5мм) білий TITANUM STANDARD
289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подовжувач мережевий із заземленням 2 гнізда 3м (3x1.5мм) білий TITANUM STANDARD (TF-ES216G-3W) підтримує силу струму до 16А і напругу 250В. Матеріали, з яких виготовлений виріб, роблять його стійким до корозії, механічних пошкоджень та деформації. Клас захисту IP20 дозволяє використовувати подовжувач лише в сухих приміщеннях. Гарантійний термін – 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-ES216G-3W |
| Довжина кабелю | 3м |
| Заземлення | + |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість місць | 2 місця |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Модифікація | Подвійна EU |
| Напруга | 250 V |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Із заземленням |
| Товщина кабелю | 1.5 мм |
| Штрих-код | 4820246483728 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴


