Пістолет термоклейовий автономний Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241)
390 ₴
- В наявності
- Код: 2721241
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2721241 |
| Базова одиниця | шт |
| Габарити | 23x21x7.5/ |
| Діаметр клейового стрижня, мм | Ø8.0 мм |
| Маса, кг | 0.240 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Потужність, Вт | 8 Вт |
| Розмір | Ø - 8.0 мм |
| Тип паковання | блістер |
| Торгова марка | Sigma |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴








