Стрем'янка металева - LFD131TB (4сх) (FORTE)
1 885 ₴
- В наявності
- Код: 10307155
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6934025333338. Вага: 7.3 кг. Додатково: Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Метал. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 4. Робоча висота: 300 см. Висота сходів: 132 см. Висота до платформи драбини: 95 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 132 см. Ширина опори: 35 см. Макс. вантажопідйомність: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 7.3 кг |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 95 см |
| Висота сходів | 132 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 132 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 4 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Робоча висота | 300 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 35 см |
| Штрих код | 6934025333338 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885 ₴


