Стрем'янка металева - 403 (3 сх., синя) (WORK'S)
1 070 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4823053302145. Вага: 3.8 кг. Додатково: Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень.. Виробник: Works. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Метал. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 3. Робоча висота: 280 см. Висота до платформи драбини: 59 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Вага | 3.8 кг |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 59 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. |
| Країна походження | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Робоча висота | 280 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Штрих код | 4823053302145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴


