Штрих код: 8586007321031. Вага: 3.5 кг. Додатково: Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 5. Робоча висота: 310 см. Висота до платформи драбини: 102 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 175 см. Ширина опори: 46 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 3.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 102 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 175 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 5 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Робоча висота | 310 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 46 см |
| Штрих код | 8586007321031 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 791 ₴


