Стрем'янка алюмінієва - 913 (3сх) (ITOSS)
1 911 ₴
- В наявності
- Код: 10307068
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8586007321017. Вага: 3.2 кг. Додатково: Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 3. Робоча висота: 272 см. Висота сходів: 129 см. Висота до платформи драбини: 59 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 129 см. Ширина опори: 41 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 3.2 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 59 см |
| Висота сходів | 129 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 129 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Робоча висота | 272 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 41 см |
| Штрих код | 8586007321017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 911 ₴


