Штрих код: 6902019212068. Вага: 3.6 кг. Додатково: Робоча висота – це висота до платформи драбини + середнє зростання людини.. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 2. Кількість ступенів: 5. Робоча висота: 285 см. Висота до платформи драбини: 107 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 167 см. Ширина опори: 45.9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 107 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 167 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота – це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість щаблів | 5 |
| Робоча висота | 285 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 45.9 см |
| Штрих код | 6902019212068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 641 ₴


