Робітничий майданчик - AOB4-206 (FORTE)
7 816 ₴
- В наявності
- Код: 90210176
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6934121212117. Вага: 16.5 кг. Додатково: Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Підмост. Кількість секцій: 2. Кількість ступенів: 6. Робоча висота: 310 см. Висота сходів: 280 см. Висота до платформи драбини: 100 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 159 см. Ширина опори: 159 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Розмір настилу: 34/121.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 16.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 100 см |
| Висота сходів | 280 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 159 см |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість щаблів | 6 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота | 310 см |
| Розмір настилу | 34/121 |
| Тип драбини | Підмост |
| Ширина опори | 159 см |
| Штрих код | 69341212117 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 816 ₴


